zdroj. http:www.volby.cz

 

2014

 
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Za lepší Libiš 1 Štěpán Tomáš 39 STAN BEZPP 205 10,65 1
1 Za lepší Libiš 6 Pazdera Ivo 54 STAN BEZPP 200 10,39 2
1 Za lepší Libiš 8 Eder Marcel 56 STAN BEZPP 179 9,30 3
2 ROZVOJ 2 Komeštíková Pavlína Mgr. 42 NK BEZPP 240 12,34 1
2 ROZVOJ 1 Goldšmíd Aleš 55 NK BEZPP 201 10,33 2
2 ROZVOJ 8 Kužel Jaroslav Mgr. 56 NK BEZPP 178 9,15 3
3 Občané Libiše 1 Horčic Jan 41 NK BEZPP 219 17,05 1
3 Občané Libiše 2 Liebezeit Vladimír 57 NK BEZPP 149 11,60 2
4 SPOLUPRÁCE 2 Kaulová Alena 50 NK BEZPP 232 11,57 1
4 SPOLUPRÁCE 4 Bezděková Martina 47 NK BEZPP 217 10,82 2
4 SPOLUPRÁCE 3 Tauš Luděk 60 NK BEZPP 194 9,68 3
5 Občanská demokratická strana 1 Mráz Zdeněk 63 ODS ODS 350 16,84 1
5 Občanská demokratická strana 2 Trédl Miloš 55 ODS ODS 212 10,20 2
5 Občanská demokratická strana 3 Kohout Miloslav 68 ODS BEZPP 164 7,89 3
5 Občanská demokratická strana 11

Vetešník Antonín

48 ODS BEZPP 157 7,55 4
 

2010

 
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 SPOLUPRÁCE 2 Kaulová Alena 46 NK BEZPP 251 10,83 1
1 SPOLUPRÁCE 4 Kubín Jan MUDr. 61 NK BEZPP 228 9,84 2
1 SPOLUPRÁCE 1 Vávra Vladimír 55 NK BEZPP 209 9,02 3
2 Sdruž.nezáv.kand.ROZVOJ 4 Provazníková Milena 58 NK BEZPP 283 13,35 1
2 Sdruž.nezáv.kand.ROZVOJ 3 Komeštíková Pavlína Mgr. 38 NK BEZPP 272 12,83 2
2 Sdruž.nezáv.kand.ROZVOJ 1 Goldšmíd Aleš 51 NK BEZPP 212 10,00 3
3 OBČANÉ LIBIŠE 4 Horčic Jan 37 SD-SN BEZPP 172 12,43 1
3 OBČANÉ LIBIŠE 1 Drahoňovská Václava 53 SD-SN BEZPP 149 10,77 2
4 Občanská demokratická strana 1 Mráz Zdeněk 59 ODS ODS 382 14,07 1
4 Občanská demokratická strana 2 Trédl Miloš 51 ODS ODS 262 9,65 2
4 Občanská demokratická strana 3 Kostka Miroslav 64 ODS BEZPP 182 6,70 3
4 Občanská demokratická strana 4 Nedelkov Jaroslav 54 ODS ODS 186 6,85 4
5 "Za lepší Libiš" 3 Drahoňovský Václav MUDr. 64 STAN BEZPP 255 14,17 1
5 "Za lepší Libiš" 6 Eder Marcel 52 STAN BEZPP 170 9,44 2
5 "Za lepší Libiš" 4 Tůma Pavel 35 STAN BEZPP 167 9,28 3
 
 

2006

 
Kandidátní
listina
Poř.
číslo
Kandidát Věk Navrh.
strana
Polit.
přísl.
Hlasy Pořadí
Příjmení, jméno Tituly abs. v %
2 SNK Evropští demokraté 10 Drahoňovský Václav MUDr.  60 SNK ED BEZPP 272 10.21 1
2 SNK Evropští demokraté 1 Hudcová Jindra   68 SNK ED SNK ED 227 8.52 2
2 SNK Evropští demokraté 3 Holinová Jaroslava   37 SNK ED BEZPP 205 7.69 3
2 SNK Evropští demokraté 7 Bezděková Martina   39 SNK ED BEZPP 200 7.51 4
5 Občanská demokratická strana 1 Mráz Zdeněk   55 ODS ODS 486 13.23 1
5 Občanská demokratická strana 2 Trédl Miloš   47 ODS ODS 341 9.28 2
5 Občanská demokratická strana 5 Kaul Jiří   46 ODS BEZPP 287 7.81 3
5 Občanská demokratická strana 3 Kostka Miroslav   60 ODS BEZPP 236 6.42 4
5 Občanská demokratická strana 4 Nedelkov Jaroslav 50 ODS ODS 268 7.30 5
5 Občanská demokratická strana 6 Kohout Miloslav 60 ODS BEZPP 268 7.30 6
6 Spolupráce 3 Kaulová Alena   42 NK BEZPP 220 10.44 1
6 Spolupráce 2 Vávra Vladimír   51 NK BEZPP 217 10.29 2
6 Spolupráce 13 Kubín Jan MUDr.  57 NK BEZPP 208 9.87 3
7 Rozvoj 2 Goldšmíd Aleš Ing.  47 NK BEZPP 202 13.12 1
7 Rozvoj 4 Komeštíková Pavlína Mgr.  34 NK BEZPP 195 12.67 2
 

2002

 
Kandidátní
listina
Poř.
číslo
Kandidát Věk Navrh.
strana
Polit.
přísl.
Hlasy
Příjmení, jméno Tituly abs. v %
1 SNK-Za zájmy obce Libiš 1 Hlavatá Miloslava   51 NK BEZPP 340 15.82
1 SNK-Za zájmy obce Libiš 13 Volfová Jana   41 NK BEZPP 208 9.67
1 SNK-Za zájmy obce Libiš 5 Nová Věra Mgr.  51 NK BEZPP 189 8.79
2 Sdruž.nezáv.kan.-Rozvoj 8 Pazdera Miroslav   52 NK BEZPP 192 11.68
2 Sdruž.nezáv.kan.-Rozvoj 1 Goldšmíd Aleš Ing.  43 NK BEZPP 172 10.46
3 Občanská demokrat. str. 1 Mráz Zdeněk   51 ODS ODS 215 14.24
3 Občanská demokrat. str. 4 Trédl Miloš   43 ODS ODS 201 13.32
5 Sdružení hasičů 3 Vágner Petr   57 NK BEZPP 156 15.72
6 Česká str.sociál. demokrat. 4 Křtěnová Lia   45 ČSSD BEZPP 219 15.32
6 Česká str.sociál. demokrat. 1 Kašpar Vlastimil Ing.  41 ČSSD ČSSD 170 11.89
7 Sdružení nezávislých 1 Hudcová Jindra   64 SNK SNK 389 12.38
7 Sdružení nezávislých 2 Provazníková Milena Mgr.  50 SNK BEZPP 357 11.36
7 Sdružení nezávislých 6 Romanová Hana   34 SNK BEZPP 300 9.54
7 Sdružení nezávislých 8 Linhart Jiří   61 SNK BEZPP 291 9.26
7 Sdružení nezávislých 4 Foglová Ludmila   47 SNK BEZPP 263 8.37
 

1998

 
Kandidátní
listina
Poř.
číslo
Kandidát Věk Navrh.
strana
Polit.
přísl.
Hlasy
Příjmení, jméno Tituly abs. v %
1 Česká str.sociál. demokrat. 3 Křtěnová Lia   41 ČSSD BEZPP 258 14.56
1 Česká str.sociál. demokrat. 5 Eder Jiří   67 ČSSD BEZPP 154 8.69
1 Česká str.sociál. demokrat. 8 Vágner Petr   53 ČSSD BEZPP 179 10.10
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 1 Hercík Jiří Ing.  69 NK KDU-ČSL 411 8.05
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 2 Hudcová Jindra   60 NK BEZPP 428 8.38
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 3 Domanský Rudolf Ing.  60 NK BEZPP 308 6.03
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 4 Křížková Věra   48 NK BEZPP 322 6.31
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 5 Goldšmíd Aleš Ing.  39 NK BEZPP 396 7.76
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 6 Legner Zdeněk   41 NK BEZPP 319 6.25
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 7 Provazníková Milena Mgr.  46 NK BEZPP 431 8.44
2 Sdruž.nezáv.kand.-m.celk. 8 Romanová Hana   30 NK BEZPP 370 7.25
3 Občanská demokrat. strana 1 Štěpánek Petr Ing.  57 ODS ODS 223 8.98
3 Občanská demokrat. strana 2 Mráz Zdeněk   47 ODS ODS 265 10.68
3 Občanská demokrat. strana 3 Kohout Miloslav   52 ODS ODS 235 9.47
3 Občanská demokrat. strana 14 Trédl Miloš   39 ODS BEZPP 248 9.99